La prova orale 1

Fiatalok és felnőttek részére

Kezdő szint (A1-B1)

Beszédkészséget fejlesztő anyagok

• Egy modern társalgás tankönyv első kötete, amely segít a tanulóknak, hogy spontán módon és helyesen fejezzék ki magukat, és ezzel egy időben felkészíti a tanulókat a Perugiai Egyetem nyelvvizsgáira (Celi Impatto, Celi 1 és 2) és a Sienai Egyetem vizsgáira (Cils A1, A2 és Uno-B1), Plida (A1, A2 és B1) vagy más vizsgákra.
  • A könyv 35, témák széles skáláját felvonultató tematikus fejezetből, egy szószedetet tartalmazó mellékletből és két rövid tesztből áll. Minden egyes fejezet a beszélgetést folyamatosan ösztönző fényképeket, számos kérdést, hasznos szavakat, szerepjátékokat és beszédgyakorlatokat tartalmaz.
  • A könyv a különböző tanmenetekbe is jól beilleszkedik és középhaladó szintig minden csoportban jól használható.

Da zero a cento

Giocare con la fonetica