Letture in corso 1

Kiadó Bonacci Editore

Nem rendelhető

Letture in corso 1 könyvet az olvasáskészség fejlesztésére és gyakorlására fejlesztették ki azok számára, akik az olaszt második nyelvként tanulják kezdő vagy középhaladó szinten. A könyv bármilyen más tankönyv kiegészítéseként jól használható. A feladatokat úgy állították össze, hogy mind tanári vezetéssel végzett órai munkára, mind egyéni tanulásra megfeleljenek.

Letture in corso 1 50 autentikus szövegét úgy válogatták össze, hogy változatos szövegtípusokat mutassanak be. A szövegek 5 nagy témakör köré csoportosulnak:

• Olaszország ma
  • Filmművészet, televízió és fényképészet
  • Írók és olvasók
  • Nyelv és rétegnyelvek
  • Olaszország és a múlt

Az öt tematikus csoport mindegyike két nehézségi szintre oszlik: egy kezdő és egy középhaladó szintre.

A szövegeket olvasáskészség-fejlesztő gyakorlatok kísérik, amelyek különösen nagy hangsúlyt fektetnek az elemzésére és a szavak megértésére. A könyv a feladatok megoldókulcsát is tartalmazza.

Come leggere

Giocare con la letteratura