Rete 3 - libro

Fiatalok és felnőttek részére

Kurzuskönyv

Középhaladó szint (B2-C1)

A tanulók már a sorozat első két kötetében megszokott módon folytathatják a tanultak elsajátítását. Az első két kötethez képest azonban, a Rete3 néhány különbséget is tartalmaz: a 15 helyett csak 10 leckéből épül fel, így a tankönyvet egyéb anyagokkal is kiegészíthetjük; a fonológiai ismereteket a függelék tartalmazza; és a könyvben nagyobb az autentikus szövegek aránya, amelyek közül sok irodalmi szöveg, így a tanulók nyelvi és kulturális ismereteit egyaránt fejleszti.

A Rete! 3-hoz kapcsolódó munkafüzet az előző kötetekhez hasonló jegyeket mutat. A könyv feladatai az egyéni tanulást segítik és a tanulóknak alkalmat ad arra, hogy a spirális felépítés segítségével a nyelvi és kulturális ismereteiket változatos feladatok segítségével gyakorolják.

Rete 3 guida

Rete 3 libro casa + cd