Rete 2 - libro

Fiatalok és felnőttek részére

Kurzuskönyv

Középhaladó szint (B1-B2)

A Rete! 2-vel a tanulók a már az első kötetben megszokott több megközelítési módon alapuló szerkezettel folytathatják az olasz nyelv elsajátítását. A könyv azonban módszertani különbségeket is tartalmaz, amely a tanulókat a kezdő szintről a középhaladó szinte vezeti át. A könyv 15 fejezetének végén a tanulók elérik a középhaladó nyelvi szintet.

Az előző kötethez hasonlóan a Rete!2-höz is tartozik egy munkafüzet, amelyekben a tanulóknak lehetősége nyílik az órán tanultak elmélyítésére egyszerű, könnyen alkalmazható gyakorlatok segítségével. A munkafüzet az olasz kultúrával és civilizációval kapcsolatos anyagokat is tartalmaz, amelyekhez a honlapon www.guerra-edizioni.com még több anyagot találhatnak.

Rete 2 guida

Rete 2 libro casa + kazetta