Bar Italia

Kiadó Alma Edizioni

Nem rendelhető

Cikkek az olasz életről olvasáshoz, íráshoz, beszédhez

A Bar Italia egy sor cikket tartalmaz az olasz életmódról, társadalomról, mentalitásról, és szokásokról. A speciális témákat tárgyaló szövegekhez (olasz lakások, babonák, a „mammismo”, a mobil divat, a kávé szertartása, stb) számos gyakorlat kapcsolódik, amelyek célja az írás- és beszédkészség valamint a szövegértés fejlesztése.

A cikkeket egyre növekvő nehézségi sorrendbe szedett leckék tartalmazzák. A könyv az órai feladatok mellett számos nyelvtani ismétlő és szókincsbővítő feladatokat, valamint egy megoldókulcsot is tartalmaz, ezért otthoni tanuláshoz is jól használható.

A könyv a nyelvet kezdő-, közép- vagy felsőfokon beszélő tanulók számára készült, akik a cikkek segítségével egy részletes képet kaphatnak az olasz mindennapokról és csiszolhatják nyelvi ismereteiket.

Italia & Italia, nuovi articoli

Italia per stranieri