Ascolto avanzato - (con audio CD)

Kiadó Edizione Edilingua

Haladó szint (C1-C2)

Anyagok a hallás utáni szövegértés fejlesztéséhez és a nyelvvizsga-felkészüléshez

Ascolto Avanzato a hallgatás utáni szövegértés fejlesztését és a Celi (4 és 5), Cils (Tre-C1 és Quattro-C2), Plida (C1 és C2) és más nyelvvizsgákra való felkészítést tűzte ki elsődleges céljául. Az Ascolto Avanzato a következőket tartalmazza:

• Tankönyv 60 perces CD melléklettel, amely 30 szövegből áll, melyek változatos témakörökből kerültek ki: hirdetések, felszólalások, hírek, előrejelzések, interjúk és kulturális tárgyú riportok, amelyeket gondosan választottak ki rádió és televíziós műsorokból. Így a tanulók nemcsak a mindennapokban használt élő nyelvvel, hanem az olasz valósággal is kapcsolatba kerülnek. Minden szöveghez tesztkérdések, a hiányzó szavakkal kiegészítendő feladatok és az esetlegesen hiányzó információk megtalálására irányuló feladatok kapcsolódnak.
  • Tanári kézikönyv a hallás utáni szövegértés feladatok szövegeivel és a kapcsolódó feladatok megoldásával.