Studio Italia Olasz Nyelviskola

Nyertesek

 

A kvíz döntő díjazottjai:

1. Gáspár Kincső Gabriella (Nagy László Általános Iskola és Gimnázium , Budapest)
2. Jertyity Róbert (Svetits Katolikus Gimnázium, Debrecen)
3. Szennyei Dominika (Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakgimnázium, Budapest)

A tolmácsverseny díjazottjai:

1. Szikszai Fruzsina (Szent László Gimnázium, Budapest)
2. Bélteki Zsófia (Szent László Gimnázium, Budapest)
3. Papp Judit (Kölcsey Ferenc Gimnázium, Nyíregyháza)

Gratulálunk!

 


I. heti továbbjutók

Beke Dorottya (Könyves Kálmán Gimnázium, Budapest)

Borbély Berta (Móra Ferenc Gimnázium, Kiskunfélegyháza)

Vezendi Viktória (Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium, Debrecen)

II. heti továbbjutók

Bencsik Szabolcs (Móra Ferenc Gimnázium, Kiskunfélegyháza)

Masri Jaffar János (Qualitas Ginázium, Budapest)

Wolf Anna (Madách Imre Gimnázium, Budapest)

Kedves Versenyzők!

A „Ki tud többet Olaszországról?” versenyünkbe hiba csúszott. A második forduló 7. kérdésére: „Hány állam határos Olaszországgal, ha nem számítjuk a Vatikánt és San Marinót?” a helyes válasz: „4”, tehát NEM „5”, mint ahogy a technika ördöge mondatta hibásan velünk. Bocsánatot kérünk tévedésünk miatt, a hibát javítottuk. 

Studio Italia

III. heti továbbjutók

Ecsédi András (Bólyai János Gimnázium, Kecskemét)

Tóth Fanni (Szent László Gimnázium, Budapest)

Tóth Emese (Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium, Debrecen)


IV. heti továbbjutók

Nemes Krisztián (Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium, Debrecen)

Kovács Anikó (Nagy László Általános Iskola és Gimnázium, Budapest)

Fehér Flóra (Szent Orsolya Iskola, Sopron)


V. heti továbbjutók

Juhász Vivien (Fráter György Katolikus Gimnázium , Miskolc)

Molnár Dóra (Madách Imre Gimnázium, Budapest)

Szász Panna (Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon, Miskolc)


VI. heti továbbjutók

Szécsényi Kristóf (Móra Ferenc Gimnázium , Kiskunfélegyháza)

Kovács Szimonetta (Keszthelyi Vajda János Gimnázium, Keszthely)

Medve Anna (Svetits Katolikus Gimnázium, Debrecen)


VII. heti továbbjutók

Szennyei Dominika (Xántus János Két Tanítási Nyelvű Gimnázium és Szakgimnázium, Budapest)

Jertyity Róbert  (Svetits Katolikus Óvoda Általános Iskola Gimnázium és Kollégium, Debrecen)

Szabó Katerina (Kölcsey Ferenc Gimnázium, Nyíregyháza)


VIII. heti továbbjutók

Kiricsi Adél (ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Szombathely)

Szabó Károly  (Móra Ferenc Gimnázium, Kiskunfélegyháza)

Holló-Szabó Roland (Móra Ferenc Gimnázium, Kiskunfélegyháza)


IX. heti továbbjutók

Angyal Vanda (Arany János Általános Iskola és Gimnázium, Százhalombatta)

Molnár Réka  (Patrona Hungariae , Budapest)

Szabó Ádám (Fráter György Katolikus Gimnázium, Miskolc)


X. heti továbbjutók

Hegedűs Tamás (Kodály Zoltán Gimnázium, Pécs)

Puskás Sára  (Garay János Gimnázium, Szekszárd)

Kopp Kinga (Református Kollégium Gimnáziuma, Sárospatak)


3 extra továbbjutó:

Gáspár Kincső Gabriella (Nagy László Általános Iskola és Gimnázium, Budapest)

Tringli Dominik (Vajda János Gimnázium, Keszthely)

Palotás Fanni (Móra Ferenc Gimnázium, Kiskunfélegyháza)


Kvíz
Studio Italia Club programok

Már tanfolyamokhoz is kedvezmények járnak!

Oktatás - kedvezmények

tovább olvasom »

STUDIO ITALIA - BUDAPEST 1137 Budapest, Radnóti Miklós utca 2. | Olasz Nyelviskola Tel.: (1) 319 9039, (1) 319 9054 Fax: (1) 319 9040

Olasz Könyvesbolt és Fordítóiroda Tel.: (1) 319 9053 Fax: (1) 319 9040 | Olasz Utazási Iroda Tel.: (1) 789 1414, (1) 301 09 71 Fax: (1) 319 9040