Csoportos nyelvtanfolyam

“Barátságos légkör, ahol a fejlődésnek szabad utat adnak az otthonos termek, a felkészült tanárok és a tanulóbarát módszertan.”
Partali Attila, 28 év

Olasz nyelvtanfolyamok kezdőtől a tolmács szintig

Imádod Olaszországot? Rajongsz mindenért, ami olasz?
Szívesen megtanulnád ezt a gyönyörű, dallamos nyelvet?
Ha a válaszod minden kérdésre igen, akkor a Studio Italiában a helyed!

Lehetsz teljesen kezdő, újrakezdő vagy már szinte profi, nálunk biztosan megtalálod a tudásszintedhez leginkább passzoló csoportot!
Tanfolyamunk során ráadásul nemcsak a nyelvet fogod elsajátítani, hanem azt a mediterrán életérzést is, amiért annyira imádjuk az olaszokat és az olasz kultúrát!

Miért válaszd a Studio Italiát, ha olaszul tanulnál?
  • Nálunk az olasz a legfontosabb nyelv!
  • Itt indul a legtöbb olasz nyelvtanfolyam az országban.
  • Egész évben folyamatosan indítunk csoportokat, így a haladásod mindig biztosított.
  • Hétfőtől - péntekig, kora reggeltől – estig, sőt szombaton is tartunk kurzusokat, hogy mindenki megtalálja a saját időbeosztásának legmegfelelőbbet.
  • Profi olasznyelv-tanároktól és anyanyelvi tanároktól is tanulhatsz.
  • Egyedülálló, beszédközpontú nyelvoktatási módszerünk van!
  • Egyenlő tudásszintű csoportokat indítunk, 8-10, maximum 12 fővel a kezdőtől a tolmács-szintig.
  • Ha gyorsabban haladsz, mint a csoporttársaid, a tanfolyam közben is feljebb léphetsz. Erre garancia a szintrendszerünk.
  • Ha lemaradnál a tananyaggal vagy nem tudsz órára jönni, ingyenes korrepetálást kérhetsz.
  • Mi a tanárok munkáját is ellenőrizzük! A szakmai irányítást Dr. Salusinszky Gábor alapító-igazgatónk módszere alapján végezzük.
  • Szórakoztató órákon, pezsgő klubéletben vehetsz részt!
  • Az olasz nyelvtanulás nálunk igazi élmény, mert olasz nyelvtanfolyamainkkal egy olaszul beszélő, érző és lélegző közösségbe is felvételt nyersz! Olyanok vagyunk, mint egy nagy olasz család!

Vágj bele egy új kalandba és legyél te is “olaszos” a Studio Italia segítségével!

Tavaszi trimeszter

2024. április 29. – 2024. július 5.
Április 29-től 9 hetes36 órás kurzusok indulnak heti 2x2 órában hétfő-szerda vagy kedd-csütörtök napokon,
valamint péntekenként vagy szombatonként 1x4-es intenzitásban
reggel 7.30-tól, délelőtt 9.30-tól, délután 16.50-től vagy 18.30-tól
a XIII. ker. Radnóti Miklós u. 2. szám alatt (a Westend bejáratával szemben), illetve igény szerint online is.

Beiratkozás és szintfelmérés:
április 15-19., hétfőtől csütörtökig, 9.00-tól 18.30 óráig, pénteken 9.00-tól 17.00 óráig.

Pótbeiratkozás (kizárólag a szabad helyekre)
április 22-26., hétfőtől csütörtökig, 9.00-tól 18.00óráig, pénteken 9.00-tól 16.00 óráig.

Az ingyenes szintfelmérésre és képzési tanácsadásra minden esetben előzetes időpontfoglalás szükséges!

Időpontot kérni 2024. március 26-tól lehet telefonon (+36-30-622-2377) vagy e-mailben, az info@studioitalia.hu e-mail-címen.

A 2023/2024-es tanév részletes beosztása, a további tanfolyamindulási időpontok a linkre kattintva érhetők el.

TELJES ÓRAREND LETÖLTÉSE